Home Wiadomości Utrudnienia w bankach: przegląd serwisowy wpływa na dostępność usług

Utrudnienia w bankach: przegląd serwisowy wpływa na dostępność usług

dodał Bankingo

Osiem banków, w tym BNP Paribas, Nest Bank, Toyota Bank, Bank Ochrony Środowiska, Velo Bank, Alior Bank, ING Bank Śląski oraz Santander Consumer Bank, zapowiedziało prace serwisowe w najbliższym czasie. Wprowadzone zmiany mogą wpłynąć na dostępność niektórych usług i funkcji.

W związku z planowanymi pracami serwisowymi, strona internetowa BNP Paribas będzie niedostępna 10 maja od 22:00 do 1:00 11 maja. Nest Bank informuje, że 6 maja od 0:30 do 15:00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą działać w trybie przyjmowania zleceń, z ograniczoną funkcjonalnością.

Toyota Bank poinformował, że od 6 maja, 7:00 do 22:00 następnego dnia mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej, płatności kartą oraz innych usług związanych z infrastrukturą techniczną. W tym samym czasie, infolinia banku nie będzie dostępna.

Bank Ochrony Środowiska planuje prace serwisowe od 22:00 5 maja do 20:00 6 maja. W wyniku tych działań, system i aplikacja mobilna BOŚBank24, usługa mojeID oraz TeleBOŚ będą niedostępne, a karty płatnicze będą działać w trybie offline.

Velo Bank również przewiduje przerwę techniczną od 23:30 5 maja do 11:25 6 maja. W tym czasie niemożliwe będzie logowanie do bankowości internetowej i mobilnej oraz korzystanie z BLIKA, a płatności online kartą mogą być utrudnione.

Alior Bank prowadzi prace serwisowe 6 maja od 8:00 do 20:00, wpływające na dostępność systemu inwestycyjnego. Od 9 maja, od 00:00 do 01:00, Alior Online oraz Alior Mobile będą niedostępne.

ING Bank Śląski planuje prace serwisowe z soboty 6 maja na niedzielę 7 maja od północy do 1:00. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia związane z płatnościami kartami oraz innymi usługami.

Santander Consumer Bank przeprowadzi prace serwisowe 9 maja od 22:00 do 23:00, co spowoduje brak dostępu do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej. Prace te nie wpłyną na płatności kartami kredytowymi.

Mamy coś, co może Ci się spodobać

Bankingo.pl

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2024 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie