Strona główna » Redakcja Bankingo.pl

Redakcja Bankingo.pl

dodał Bankingo

Codziennie opisujemy dla Was najważniejsze wydarzenia ze świata finansów i bankowości

Anna Wrona

Umiem pisać prostym językiem i zawsze staram się przekazywać informacje obiektywnie. Przekładam złożoność świata wiadomości i produktów finansowych i bankowych na ludzki język. Dzięki wiedzy zdobytej podczas pracy w finansach jestem w stanie odpowiadać na pytania użytkowników w trudnych sytuacjach finansowych. skontaktuj się ze mną w każdej chwili!

Jacek Kabała

Jacek Kabała

Kiedyś chciałem być nauczycielem, a potem reporterem sportowym. W końcu jednak sięgnąłem do finansów – początkowo miało to być przedsięwzięcie tymczasowe, ale trwa już wiele lat. Opisuje bieżące wydarzenia w świecie finansów. Koncentruje się na bankach i problemach z produktami bankowymi.

Andrzej Kozłowski

Jestem profesjonalistą w branży marketingu internetowego, a doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako copywriter. Podczas 5 lat studiów ściśle związanych z ekonomią i finansami zdobyłem wiedzę, która pozwala mi doradzać użytkownikom w skomplikowanych procedurach kredytowych. Wyjaśniam zawiłości finansowe i procedury związane z produktami bankowymi oraz udzielam wskazówek, jak wyjść z długów.

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2023 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie