Home Wiadomości Umorzenie części kredytu hipotecznego? DNB Bank Polska przedłuża swoją ofertę dla klientów

Umorzenie części kredytu hipotecznego? DNB Bank Polska przedłuża swoją ofertę dla klientów

dodał Bankingo

DNB Bank Polska przedłuża ofertę umorzenia części kapitału pozostałego do spłaty dla kredytów hipotecznych indeksowanych do euro lub franka szwajcarskiego. Warunkiem skorzystania z tej propozycji jest całkowite wywiązanie się z zadłużenia lub dokonanie nadpłaty. Bank podtrzymuje tę ofertę ze względu na duże zainteresowanie klientów, równocześnie kontynuując proces ugód frankowych.

Bank rozpoczął ofertę specjalną „Nadpłaty kredytów hipotecznych z dyskontem” w lutym tego roku. Przedłużenie oferty obowiązuje do 23 czerwca, po którym warunki promocji nie będą utrzymane na tym samym poziomie. Klienci mają możliwość umorzenia dodatkowej części kapitału pozostałego do spłaty pod warunkiem dokonania jednorazowej nadpłaty kapitału.

Aby skorzystać z tej oferty, konieczne jest złożenie wniosku-dyspozycji do 21 czerwca. Wniosek musi zostać zaakceptowany przez bank. Szczegółowe informacje oraz formularze są dostępne na stronie banku.

W międzyczasie inne banki, takie jak mBank, Santander Bank Polska, Bank Millennium i PKO Bank Polski, kontynuują proces zawierania ugód frankowych z klientami posiadającymi kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. Liczba ugód zawartych między bankami a kredytobiorcami ciągle rośnie.

DNB Bank Polska od 2012 roku realizuje strategię ograniczania swojej działalności. W 2019 roku bank uruchomił nietypową ofertę dla klientów indywidualnych, którzy mogli otrzymać nawet 1000 zł w zamian za rezygnację z produktów bankowych. Obecnie bank koncentruje się na obsłudze największych firm z wybranych sektorów gospodarki.

Mamy coś, co może Ci się spodobać

Bankingo.pl

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2024 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie