Home Wiadomości Nadchodzące utrudnienia w dostępie do usług bankowych

Nadchodzące utrudnienia w dostępie do usług bankowych

dodał Bankingo

Klienci kilku dużych banków w Polsce, takich jak PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski oraz Citi Handlowy, powinni przygotować się na pewne utrudnienia w dostępie do usług. Wszystko za sprawą planowanych prac serwisowych, które odbędą się w najbliższych dniach. W rezultacie, dostęp do bankowości internetowej i mobilnej może być czasowo ograniczony.

Szczegóły dotyczące planowanych przerw w funkcjonowaniu usług

W przypadku PKO BP, od piątku wieczorem do wczesnych godzin poniedziałkowych, planowane zmiany w systemach informatycznych banku mogą uniemożliwić korzystanie z niektórych funkcji w serwisie iPKO i iPKO biznes, aplikacji IKO i iPKO biznes mobile oraz serwisie telefonicznym.

Bank Pekao przewiduje przerwę techniczną w nocy z niedzieli na poniedziałek, podczas której klienci nie będą mogli skorzystać m.in. z serwisu Pekao24 i aplikacji PeoPay, karty debetowej i bankomatu Banku Pekao oraz Blika.

Santander Bank Polska, w piątek od godziny 23.00 do 6.30 w sobotę, ograniczy dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

ING Bank Śląski planuje prace techniczne w nocy z soboty na niedzielę, od 0.01 do 5.30, podczas których wystąpią ograniczenia w korzystaniu z kart w internecie z 3DSecure oraz w realizacji operacji na kartach w bankowości elektronicznej.

Citi Handlowy informuje o możliwości przejściowych utrudnień w dostępie do systemów bankowych w sobotę, w godzinach 0.00-12.00.

Podobne komunikaty dotyczące planowanych prac technicznych i możliwych utrudnień pochodzą także od BOŚ Bank, Banku BPS, Banku Pocztowego oraz Nest Bank.

 Przygotuj się na planowane prace serwisowe

Prace serwisowe to naturalna część funkcjonowania każdego banku, mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa i efektywności systemów bankowych. Mimo że mogą one czasowo wpływać na dostęp do niektórych usług, klienci mogą minimalizować ewentualne utrudnienia, przygotowując się na nie odpowiednio wcześnie. Warto pamiętać, że banki zazwyczaj informują o planowanych pracach z wyprzedzeniem, aby ich klienci mogli zaplanować swoje działania.

Mamy coś, co może Ci się spodobać

Bankingo.pl

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2024 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie