Home Wiadomości Awaria strony internetowej kolejnego dużego banku: Raiffeisen Bank doświadcza problemów technicznych

Awaria strony internetowej kolejnego dużego banku: Raiffeisen Bank doświadcza problemów technicznych

dodał Andrzej Kozlowski

Awaria strony internetowej kolejnego dużego banku: Raiffeisen Bank doświadcza problemów technicznych

W środę 19 kwietnia, w godzinach przedpołudniowych, strona internetowa Raiffeisen Banku przestała działać. Użytkownicy napotykają komunikat o przerwie technicznej lub całkowitej niedostępności serwisu.

Awaria występuje przynajmniej od godziny 10:45. Business Insider Polska zwrócił się do banku z prośbą o komentarz. Biuro prasowe Raiffeisen Banku odpowiedziało: „Intensywnie pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej funkcjonalności strony internetowej banku. Spłaty rat kredytów realizowane są bez zakłóceń”.

Warto zauważyć, że problemy techniczne w sektorze bankowym dotknęły również inne banki na początku tygodnia. W poniedziałek 17 kwietnia klienci banków takich jak PKO BP, Santander, mBank, Alior, Pekao i ING zgłaszali trudności. Większość zgłoszeń dotyczyła problemów z usługą Blik, ale także kwestii związanych z bankowością mobilną oraz dostępnością stron internetowych.

Aktualnie nie ma informacji na temat przyczyn awarii ani spodziewanego czasu przywrócenia pełnej funkcjonalności strony internetowej Raiffeisen Banku.

Mamy coś, co może Ci się spodobać

Bankingo.pl

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2024 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie