Home Wiadomości Weekend bez dostępu do „pieniędzy”: Gdzie przerwy techniczne w bankach 16.09-17.09.2023 r.

Weekend bez dostępu do „pieniędzy”: Gdzie przerwy techniczne w bankach 16.09-17.09.2023 r.

dodał Bankingo

W najbliższy weekend czyli w dniach 16.09-17.09.2023 r.  kilka banków ogłosiło przerwy techniczne, które będą miały wpływ na dostęp do usług bankowości internetowej i aplikacji mobilnych. Jak co tydzień, warto być świadomym tych przerw, aby odpowiednio zaplanować swoje finanse. W tym artykule omówimy, które banki zapowiedziały przerwy techniczne, jak długo potrwają i jakie będą skutki dla klientów. Przygotuj się na weekend bez dostępu do „pieniędzy”!

PKO Bank Polski i Inteligo

PKO Bank Polski i Inteligo, dwa z największych banków w Polsce, zapowiedziały przerwy techniczne na nadchodzący weekend. Przerwa techniczna rozpocznie się w niedzielę (17 września) od godziny 00:00 i potrwa do godziny 12:30. W tym czasie klienci nie będą mieli dostępu do serwisów internetowych i telefonicznych iPKO, iPKO Biznes oraz Inteligo. Dodatkowo, funkcje otwartej bankowości oraz płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” i „Płacę z Inteligo” również będą niedostępne. Aplikacją IKO będzie można jedynie wypłacać pieniądze z bankomatów oraz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą Blika.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski również przeprowadzi prace technologiczno-serwisowe w najbliższy weekend. Przerwa techniczna rozpocznie się w sobotę (16 września) od godziny 8:00 i potrwa do godziny 18:00. W tym czasie niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej. Klienci korzystający z tej usługi będą musieli poczekać do zakończenia przerwy, aby mieć pełny dostęp do swoich inwestycji.

Przerwa techniczna w Banku Pocztowym

Klienci Banku Pocztowego muszą być przygotowani na utrudnienia wynikające z prac technicznych, które odbędą się w niedzielę (17 września). Od godziny 3:00 do godziny 8:00 nie będzie możliwości pobrania danych karty w bankowości elektronicznej, w tym kodu CVC2. Dodatkowo, pomiędzy godziną 4:00 a 8:00 klienci nie będą mogli wykonywać transakcji 3Dsecure, które wymagają uwierzytelnienia poprzez podanie kodu wysyłanego przez SMS. W tym czasie również nie będzie możliwości przyłączania kart do portfeli cyfrowych takich jak Xiaomi Pay, Fit Bit, Garmin Pay, Google Pay i Apple Pay.

Przerwa techniczna w Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) zapowiedział prace serwisowe, które rozpoczną się w piątek (15 września) o godzinie 22:00 i potrwają do godziny 2:00 w niedzielę (17 września). W tym czasie niedostępny będzie system i aplikacja mobilna BOŚBank24, usługa mojeID oraz TeleBOŚ. Karty płatnicze będą działały w trybie offline, więc klienci nie będą mieli problemów z płatnościami.

Podsumowanie

W nadchodzący weekend kilka banków ogłosiło przerwy techniczne, które będą miały wpływ na dostęp do usług bankowych. PKO Bank Polski, Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy i Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) przeprowadzą prace serwisowe, które mogą spowodować ograniczenia w korzystaniu z bankowości internetowej i aplikacji mobilnych. Warto być świadomym tych przerw, aby odpowiednio zaplanować swoje finanse. Przygotuj się na weekend bez dostępu do „pieniędzy” i skonsultuj się z bankiem, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przerw technicznych.

Mamy coś, co może Ci się spodobać

Bankingo.pl

Bankingo to portal dostarczający najnowsze i najważniejsze wiadomości prawo- ekonomiczne. Nasza misja to dostarczenie najbardziej wartościowych informacji w przystępnej formie jak najszybciej to możliwe.

Kontakt:

redakcja@bankingo.pl

Wybór Redakcji

Ostatnie artykuły

© 2024 Bankingo.pl – Portal prawno-ekonomiczny. Wykonanie